Noul trailer pentru Dirt Showdown

De AutoExpert   |  25 Martie, 2012

Distribuie :

Noul trailer pentru Dirt Showdown

A patra generaţie a seriei Dirt nu urmăreşte logica ultimelor trei jocuri dezvoltate de Codemasters. În locul faimoaselor etape de raliu din Finlanda sau Mexic cu care erau obişnuiţi gamerii până acum, în ultimul Dirt intitulat Showdown vom avea de-a face cu multa tablă îndoită şi motoare turate până peste limită.

Vor exista două moduri de joc principale, Rampage şi Knock Out în care ideea va fi urmatoarea: o arena,opt maşini, câştigă cel care ramâne ultimul. Pe lângă acestea vor fi diverse evenimente, cum ar fi Gymkhana (luat din Dirt 3) dar şi curse clasice la bordul unor vehicule speciale.

Codemasters întoarce noul Dirt spre un gen arcade, distractiv, fiind printre puţinele jocuri din zilele noastre care ofera un mod split screen.

Recomandate:

Ford pierde 8.2 miliarde de dolari în 2025. Cel mai slab trimestru din ultimii 17 ani - Photo
Noutăți
Ford pierde 8.2 miliarde de dolari în 2025. Cel mai slab trimestru din ultimii 17 ani

Ford a încheiat anul 2025 cu o pierdere netă de 8.2 miliarde de dolari, pe fondul restructurării diviziei de vehicule electrice și al presiunilor externe. Ultimul trimestru al anului a marcat ce

Inna
BMW recheamă sute de mii de mașini în service. Există riscul unui incendiu în timpul deplasării - Photo
Noutăți
BMW recheamă sute de mii de mașini în service. Există riscul unui incendiu în timpul deplasării

Sute de mii de BMW-uri vor fi rechemate în service din cauza unei defecțiuni tehnice care poate provoca incendii. Vor fi rechemate vehiculele produse în perioada iulei 2020 - 2022. 

Inna
Un șofer circula cu 155 km/h pe centura Chișinăului. Polițiștii l-au stopat - Photo
Sociale
Un șofer circula cu 155 km/h pe centura Chișinăului. Polițiștii l-au stopat

Șoferul unui BMW a fost stopat de polițiștii Secției escortă și misiuni speciale a INSP pe traseul M-2 (centura municipiului Chișinău). Acesta a fost stopat pentru încălcarea limitei de vit

Inna