S-a tamponat în mașina din față, în timp ce înjura un alt șofer (VIDEO)

De Redactor AE   |  13 Martie, 2020

Distribuie :

Suntem tentați să credem că pe unii nu îi mai ajunge pedeapsa. O fi și așa, în R Moldova, dar cred că tot e o chestiune de timp. În alte țări însă, Karma, sau Universul, acționează instant.

Iată bunăoară acest conducător auto, foarte agresiv și care a decis să-și descarce toți nervii pe un coleg de trafic, a fost ”sancționat” imediat. În timp ce înjura, cu capul scos pe fereastră, conducătorul auto a făcut practic cea mai mare greșeală din viața lui, și-a sustras atenția de la condus.

Greșeală care l-a costat cam mult însă i-a amuzat enorm tot pe cei ce a încercat să-i supere!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=93_g0tk24to&feature=emb_title

Recomandate:

Șoferii care au circulat pe banda pentru bicicliști, de pe str. 31 August 1989, au fost identificați și sancționați - Photo
Sociale
Șoferii care au circulat pe banda pentru bicicliști, de pe str. 31 August 1989, au fost identificați și sancționați

Mai mulți șoferi au circulat pe banda destinată bicicliștilor la intersecția străzilor 31 August 1989 și Vasile Alecsandri, din capitală. Astfel, aceștia au încălcat Regulamentul Circulației Rut

Inna