O vedetă Playboy a intrat cu Lamborghini-ul său în piscină. Dă vina pe tocurile prea înalte!

De Redactor AE   |  2 August, 2019

Distribuie :

Contează foarte mult încălțăminea aleasă atunci când urci la volan. Nu odată, au avut loc accidente din cauza încălțărilor nepotrivite.

Să greșești pedala e ușor, chiar dacă mașinile moderne, majoritatea echipate cu transmisie automată, au doar două, una pentru frână și alta pentru accelerare. Însă și mai rău, e atunci când nu simți efortul aplicat pe accelerator, din cauza tălpii prea groase sau a tocurilor înalte.

Ceea ce a pățit (dacă e să o credem pe cuvânt) și vedeta revistei pentru adulți, Playboy, Soraja Vucelic. Aceasta a reușit să parcheze supercarul exotic, un Lamborghini Huracan, direct în piscină!

Ex-prietena lui Neymar nu s-a incomodat prea mult de isprava sa, așa că a publicat-o și în instagram.

Sursa: Bild.de

Recomandate:

Odată cu preluarea controlului de către BMW, Alpina își schimbă emblema. Brandul german începe o nouă eră - Photo
Noutăți
Odată cu preluarea controlului de către BMW, Alpina își schimbă emblema. Brandul german începe o nouă eră

Alpina devine oficial parte a imperiului BMW, iar debutul noii etape este marcat de un logo redesenat. Emblema păstrează elementele tradiționale, dar adoptă un design modern, în timp ce viitoare

Inna
Doar 23 de școli auto ating pragul minim la categoria B. Rata de promovare la proba practică scade - Photo
Sociale
Doar 23 de școli auto ating pragul minim la categoria B. Rata de promovare la proba practică scade

Media națională de promovare la proba practică, pentru anul 2025, constituie doar 23.59%, ceea ce reprezintă pragul minim impus pentru a menține autorizația de funcționare. Datele sunt prezentate de c

Inna
Ford pierde 8.2 miliarde de dolari în 2025. Cel mai slab trimestru din ultimii 17 ani - Photo
Noutăți
Ford pierde 8.2 miliarde de dolari în 2025. Cel mai slab trimestru din ultimii 17 ani

Ford a încheiat anul 2025 cu o pierdere netă de 8.2 miliarde de dolari, pe fondul restructurării diviziei de vehicule electrice și al presiunilor externe. Ultimul trimestru al anului a marcat ce

Inna
BMW recheamă sute de mii de mașini în service. Există riscul unui incendiu în timpul deplasării - Photo
Noutăți
BMW recheamă sute de mii de mașini în service. Există riscul unui incendiu în timpul deplasării

Sute de mii de BMW-uri vor fi rechemate în service din cauza unei defecțiuni tehnice care poate provoca incendii. Vor fi rechemate vehiculele produse în perioada iulei 2020 - 2022. 

Inna
Un șofer circula cu 155 km/h pe centura Chișinăului. Polițiștii l-au stopat - Photo
Sociale
Un șofer circula cu 155 km/h pe centura Chișinăului. Polițiștii l-au stopat

Șoferul unui BMW a fost stopat de polițiștii Secției escortă și misiuni speciale a INSP pe traseul M-2 (centura municipiului Chișinău). Acesta a fost stopat pentru încălcarea limitei de vit

Inna